СТАНЦІЯ КИРИЛІВСЬКА
ВІДКРИТТЯ ПАРКУ ЮРКОВИЦЯ

30.04 - 03.05.2021
Поділ | Київ
ВІДКРИТТЯ ПАРКУ — ЮРКОВИЦЯ

У історичному центрі міста між пагорбами Щекавиця та Юрковиця є ціла зона 20 гектарів зеленого оазису зі ставками. Немає нічого ґоноровішого для міста, ніж мати такий парк на районі.

  »
  КОНТЕКСТ
  Старий вигляд вудиці Кирилівська. Поштівка
  Кирилівська та Поділ зокрема був центровим місцем починаючи з 9 століття. Тут завжди панувало різноманіття Це багатонаціональний та мультикультурний район, зовні схожий на культурний П'ємонт, або острівець, де оселився креативний клас.

  На Кирилівській пан Вікентій, трохи покопав і багато чого знайшов, що потім нарекли "Кирилівською Стоянкою" тут тусили уже з палеоліту, періоду зародження людської цивілізації !

  Ми плануємо продовжувати тенденцію тусити на Кирилівській, під горами, які є свідками найперших чілів Землі. Аби наступні пару сотень/тисяч років тут вже розкопували наш різний lost and found, твори мистецтва, зіпчики)

  Очевидною є необхідність збереження місця в такому ж вигляді, без жодних надмірних забудов. Особливо важливо вберегти від забудови парк "Юрковиця" зі ставком, який із часом стане улюбленим парком Подолу, та знатним місцем для зустрічей світанків, заходів, прогулянок і просто чілу на природі.
  Об'єднання спільнот міста Києва, спільно із громадою мікрорайону Поділ, його креативним класом, організаціями, бізнесами та ініціативами виступає за втілення в життя Парку "Юрковиця".

  Нинішній етап - інформаційний, коли поширюється знання про існування Парку Юрковиця. Вже існує робоча група для руху питання згідно закону. Надалі громада спробує створите найбільше вдале рішення цьому проєкту, який влючатиме також сусідні, гори, парки/заказники.

  Готується комплексний проєкт, до якого потрібна буде підтримка фізичним підписом.

  Аби Парк був — тре підписи. Гуртуємось! >>